BİZİM İÇİN ÖNEMLİSİNİZ

Mobitek kurulduğu günden itibaren, Türkiye’nin önde gelen markalarına ve e-ticaret sitelerine verdiği SEO hizmetleriyle adından sıkça söz ettirmiştir. Gün itibariyle aktif olarak 40’a yakın markanın arama motoru optimizasyonu hizmetini veren ajansımız tüm markalarını arama motorlarında ilk sıralara yerleştirmenin sevinci ve gururunu taşımaktadır.

Hedeflerimize uygun, etkili fikirlerle ses getirecek ve 360 derece dijital kurgulu medya planlamalar hazırlıyoruz. Kampanya sonuna kadar kollarımızı bağlayıp beklemiyor; sürekli aksiyonda kalıyoruz. İşimiz markalara uygun projeler yaratmak, stratejiler geliştirmek, ölçümlemek ve marka odaklı düşünmek. Sadece “tıklama” ların değerli olduğu ya da markanızdan kopuk ama “havalı” projeler üretmiyoruz.
Sosyal medya markalar için önemini giderek arttıran bir kavram. Facebook’ta, Twitter’da, FriendFeed’de ve daha birçok mecrada markalar, ürünler ve kişiler hakkında yorum yapılıyor, içerik paylaşılıyor, tavsiye alınıyor. Kişiler ürün ve hizmetlerle ilgili şikayetlerini sosyal medyada dile getiriyor. Mobitek, markaların sosyal medya stratejilerini uzman bakış açısıyla oluşturmakta, sosyal medya hesaplarını hedef kitleyle markayı buluşturacak şekilde yönetmektedir. Aynı zamanda dijital iletişim ve dijital pazarlamaya yönelik yaratıcı sosyal medya kampanyalarını, Facebook ve diğer kanallarda hayata geçirdiği aplikasyonları da kullanarak hayata geçirmektedir.
NELER YAPIYORUZ?

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU (SEO)

Kendilerini, aramalarda rakiplerinizin arkasında kalmamanızı sağlamaya adamış SEO uzmanları ile çalışıyoruz.

ARAMA MOTORU PAZARLAMA (SEM)

Ürünlerinizi ve rekabet alanınızı anlıyor, doğru stratejiler geliştiriyoruz. En etkili biçimde yatırımlarınızı yönetmek için daima yanınızdayız.

E-TİCARET DANIŞMANLIĞI

Doğru analiz ile ürün ve hizmetlerinizi, hedef kitlenize en doğru ve akılcı yollardan ulaştırmanızı sağlıyoruz.

ROI ODAKLI PROGRAMATİK SATIN ALMA

Yatırımlarınızın verimlilik ve kâra dönüşen bir yapıya erişmesini sağlıyoruz.

E-TİCARET TASARIM & UYGULAMA

Bir satış sayfanız olsun ya da olmasın, uzman ve deneyimli ekibimiz ile sizi modern görünmlü, güncel trendlere uygun ve hızlı çalışan bir platforma kavuşturuyoruz.

DİJİTAL MEDYA PLANLAMA

Dijitalin tüm mecrâlarında sizi doğru yönlendirerek sonuca hızlı erişmenizi sağlıyoruz.

SOSYAL MEDYA REKLAMCILIĞI

Reklamın etkisi sosyal medya hesaplarınız üzerinde de doğru kullanmanıza yardım ediyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Firmanızın tüm sosyal ağlardaki hesaplarının yönetimini yaparak sizi sosyal mecralarda güncel bir firma görüntüsüne kavuşturuyoruz.

İTİBAR YÖNETİMİ

En etkili ve verimli yollardan faydalanarak, mesajınızı doğru kişilere ulaştırıyoruz.

Uzman kadromuz ile kazanın
Hedefleriniz doğrultusunda digital stratejiler geliştirip kazançlı çözümler sunuyoruz. İLETİŞİME GEÇİN!