Dijital Medya Planlama

img

Dijital Medya Planlama Nedir?

Dijital reklam kampanyalarında, reklam kampanyasının başarılı ve etkili olabilmesi için, dijital mecraları kullanan doğru hedef kitleye ulaşılması, yüksek oranda erişim, düşük maliyet ve yeterli frekansı yakalamak için yapılan çalışmaların tümüne Dijital Medya Planlama denir.

Başarılı bir dijital medya planlama, markadan alınan doğru brief, hedef kitlenin doğru seçilmesi, verilecek mesajın doğru belirlenmesi, belirlenen hedeflere göre yapılan uygun satın alma ve kampanyayı yürütecek reklam ajansının dijital medya planlama konusundaki tecrübesiyle doğru orantılıdır. Doğru ve zamanında yapılan raporlama da bu işin vazgeçilmesi unsurlarından biridir.

Markanızı yada hizmetlerinizi dijital mecralarda etkili ve başarılı bir şekilde tanıtmak ve dijital medya planlama yapmak için Mobitek Performance Marketing Grup’dan teklif alabilirsiniz.

Vakit kaybetmeyin

Başarı Hikayelerimiz Arasına
Siz de Katılın!

Mobitek, Türkiye ve dünyada, veri odaklı dijital pazarlama çözümleri üreten entegre bir SEO ajansıdır. 20 yılı aşkın tecrübesi ve uzman kadrosuyla Mobitek, markalara performans ve çözüm odaklı pazarlama hizmetleri sunmaktadır.

E-posta [email protected] Telefon +90 216 418 08 84