Kurumsal SEO

Günümüz teknolojilerinin hızla gelişmesi ile birlikte internet kullanıcılarının kullanım alışkanlıkları da değişkenlik göstermektedir. Artık tüm internet kullanıcıları aradığı ürün veya hizmeti en kısa şekilde, en görünür alanlarda görmek ve ulaşmak istemektedirler. Bu alışkanlığın doğduğu andan itibaren Google ve diğer arama motorlarında görünür olmayı istemek ve iyi bir sıralamada konumlanmak kurumsal firmalar açısından oldukça önem arz etmiştir.

Kurumsal firmaların SEO çalışmasına verdiği önem sayesinde daha titiz çalışma ile müşterilerimizin ürün veya hizmetlerini arama motorlarında konumlandırmaya çalışıyoruz. Müşterilerimizin ürün ve hizmetleri kelimelerinde Google ve diğer arama motorlarında daha iyi görünür hale gelmesi sürecini de kapsayan marka iletişimi ve dijital pazarlama yöntemidir.

Ücretsiz Teklif Formu

Kurumsal SEO danışmanlık hizmetinde firmalara özel hizmetlerin ve stratejilerin uygulandığı, diğer çalışmalara göre daha fazla yoğunlaşılıp bir yol haritası belirlenmektedir. Kaliteli hizmet vermek amacıyla kurumsal müşterilerimizin web sitesine trafik çekmek yerine üzerinde çalışılan ürün ve hizmeti ön plana çıkarıp, ziyaretçilere en iyi şekilde göstermektir. Bu nedenle site trafiğinden önce, içeriğini en iyi şekilde kontrol ve düzenlemelerini sağlayıp, gelen ziyaretçilere en iyi bilgiyi sunmaktıdır.

Çalışma aşamaları genel olarak rakip analizi, anahtar kelime araştırması, site içi SEO, profesyonel backlink hizmeti, içerik ve sosyal medya stratejisi ile birlikte raporlama gibidir.

Daha çok kurumsal SEO çalışmasını tercih eden e-ticaret sektöründe olan müşterilerimizdir. Kurumsal SEO çalışmasında en dikkat ettiğimiz ve özen gösterdiğimiz aşama ise kurumsal imajı zedelemeden, en iyi şekilde bilinirliği artırmak stratejisi ile ilerlemekteyiz.

MOBİTEK, özel olarak müşterilerine sunduğu kurumsal seo danışmanlık hizmetinin dışında firmanın dijital alanda daha fazla gelişmesine katkıda bulunmak için karşılaştığı tüm olumsuzlukları ve önerileri de iletmektedir.