Performans
Pazarlaması

Arama motorları ve sosyal medya mecralarındaki reklamlarınızın dönüşüm odaklı yönetilmesine PERFORMANS PAZARLAMASI denilmektedir. Performans pazarlaması doğru kitleye, doğru mesajın ve reklamların gösterilmesi ile mümkün olmaktadır.

Pazarlama bütçenizi, Mobitek ile verilere ve performansa göre belirleyin.Reklam bütçenizi en etkin şekilde kullanmak için Mobitek; reklamlarınızı en uygun kitleye, doğru zamanda ve doğru kanaldan ulaşmasını sağlar.

Nasıl Yapıyoruz?

SEM’de 100+ Şirket Bize Güveniyor!

img

Nereden Başlamalı?

Ülkemizde Google Ads olarak; Görsel, Metin, Alışveriş ve Remarketing reklam türleri sık kullanılan türlerdir. Sosyal medya yaygın reklamları olarak; Post Promote, Story, Katalog, Kanvas gibi daha birçok reklam türü mevcut.

Arama motoru pazarlamacılığında başarı iyi yönetilmesiyle mümkündür. Panel bilgisi olan herkes reklam verebilir fakat yönetemez. Daha etkili sonuçlar ve başarı için deneyimli bir ajans ile çalışmak kazancınız ve karlılığınızın daha hızlı ivmelenmesini sağlayacaktır.

Harcanan bütçe iyi yönetildiği taktirde reklamların yayın aldığı ilk günden itibaren dönüşümler gerçekleşecektir. İster e-ticaret ister üyelik üzerine bir yapı olsun, Performans Pazarlaması hemen hemen her sektörde aktif kullanılmaktadır.

Teklif İsteyin

Çizgi Üstü
Reklamcılık

Etkileşim
Etkileşim
Erişim
Erişim
Platform
Platform

Dijital Pazarlama Modellerimiz

Markanızın bilinirliğini artırmak, daha fazla potansiyel tüketiciye erişmek ve marka yatırımınızın daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlamak için dijital bir strateji oluşturmak kaçınılmazdır.

Başarı Hikayeleri

Vakit kaybetmeyin

Başarı Hikayelerimiz Arasına
Siz de Katılın!

Mobitek, Türkiye ve dünyada, veri odaklı dijital pazarlama çözümleri üreten entegre bir SEO ajansıdır. 20 yılı aşkın tecrübesi ve uzman kadrosuyla Mobitek, markalara performans ve çözüm odaklı pazarlama hizmetleri sunmaktadır.

E-posta [email protected] Telefon +90 216 418 08 84

Bizim için ne dediler?

Blog Mobitek

SEO ve performans reklamcılığı ile ilgili güncel makaleler

Tümünü Görüntüle

Sıkça Sorulan
Sorular

Dijital pazarlama, SEO ve online reklamcılık ile ilgili en çok merak edilenler

Tümünü Görüntüle

Web siteniz sıralamada yükselmek konusuna zorluk çekiyorsa, işe bir SEO analizi ile başlamak isteyebilirsiniz. Web sitenizin eksikliklerini belirlemek için tam kapsamlı bir analize ihtiyacınız var. Bu sayede eksiklikleri giderebilir, hataları düzeltebilir ve sitenize daha sağlam bir altyapı sağlayabilirsiniz. Böyle bir denetim, web sitenizi hedefli anahtar kelimeleriniz için sıralamayı engelleyen, site iç ve dış alanlardaki aksaklıkların veya eksikliklerin belirlenmesine yardımcı olabilir.

Yapılandırılmış veriler, arama motorlarının web sitenizi daha iyi anlamasına yardımcı olacak verilerdir. Bu, bilgilerin HTML işaretlemesini standartlaştırmak için Schema.org; Google, Bing, Yandex ve Yahoo iş birliğiyle oluşturulmuştur.

Google, arama yapan kullanıcıların daha güvenli bir web deneyimi sahibi olması için web yöneticilerine web sitelerini güvenceye alması konusunda baskı yapıyor. Google’ın arama motoru için güvenli deneyimler önemlidir. Arama yapan kullanıcıların, görüntülenen sonuçların güvenilirliğine güveniyorlarsa, gelecekte Google’ın arama motorunu kullanmaya devam etme olasılıkları daha yüksek olacaktır.