SEO Ajansı

Türkiye’nin en büyük SEO ajanslarından biri olan Mobitek, 16 kişillik uzman kadrosu ile müşterine hizmet vermektedir.

Referansları arasında Saat&saat, Dagi, Lescon, Lescon, SneaksUp, Tergan, lizay, Roman gibi perakende devleri yer almaktadır.

Mobitek sadece bir SEO Ajansı değil aynı zamanda Google Adwords ve Facebook Reklam hesap yönetimi yapan bir dijital pazarlama ajansıdır.

Mobitek’te çalışan SEO Uzmanları her sektörden edindikleri deneyimleri müşterilerine uygular ve başarıya ulaşmalarını sağlamayı hedef edinirler.

SEO’da 100+ Şirket Bize Güveniyor!

img

Firmanızın çevrimiçi pazarda yüksek performans göstermesi ve gelirini artırması için yılların verdiği deneyime sahip olan bir SEO ajansı olarak ihtiyacınız olan desteği size sunarız. Performans odaklı faaliyet gösteren ajansımız her zaman hizmetinizdedir.

SEO Ajansı Nedir?

Bireysel veya kurumsal bir web sitesi için SEO hizmeti veren şirkete SEO Ajansı denir.

Birçok kurumsal şirket veya eticaret sitesi kendi bünyesinde çalışacak iyi bir SEO Uzmanı bulamayabilir veya bulsa bile bütçesi yeterli olmayabilir. SEO ajansları hem alanında uzman SEO Uzmanları barındırdığı gibi hem de daha uygun maliyetli SEO hizmeti sunabilirler.

SEO Ajansı ile Çalışmanın Avantajları

  • Alanında uzman SEO Uzmanları tarafından verilen danışmanlık ve hizmet.
  • Aylık olarak ödeyeceğiniz SEO bütçenizin belirli olması.
  • Aylık olarak yapılan çalışmaların raporlanması, sunulması ve toplantı desteği.
  • Arama motorlarının algoritma değişikliklerinden en az şekilde negatif olarak etkilenme ve hızlı bir şekilde web sitenizin yeni algoritmaya uygun hale getirilmesi.
  • Ajansın diğer hizmetlerinden de uygun fiyatlarla yararlanmanız, eğer Adwords hesabınızın var ise Adwords tarafındaki verilerin SEO’da da verimli olarak kullanılabilmesi.

SEO Ajansı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bir SEO Ajansı ile çalışırken dikkat etmeniz gereken birçok detay mevcuttur. Bunların başında ajansın referansları bulunmaktadır. Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de yalan beyanlarda bulunan kişiler ve kurumlar olabilir. Size verilen referansların doğruluğunun sorgulanması gerekmektedir.

Size danışmanlık verecek SEO Uzmanı sizi başarıya götürecek en önemli faktörlerden biridir. Web sitenizin SEO çalışmalarını yapacak ve SEO Danışmanlığı verecek uzmanın daha önce çalıştığı şirketler ve projeler web sitenize yapılacak çalışmalar ile ilgili fikir verebilir.

SEO Ajansı seçerken fiyat politikası da bir seçim kriteri olarak görülebilir. SEO, yatırım getirisi en yüksek dijital pazarlama kanalı olduğu için SEO çalışmaları için size teklif edilen aylık SEO Hizmeti ücreti size verilen hedefler ile doğru orantılı olmalıdır. Unutmayın ki çok fazla anahtar kelimeye SEO çalışması yapmaktan ziyade doğru ve aranma hacmi yüksek olan anahtar kelimeler hedeflenmelidir.

En İyi SEO Ajansı ile Çalışma Fırsatını Yakalayın!

Her firma üst düzeyde performans göstermek için en iyi SEO ajansı ile iş ortaklığına girmek ister. Siz de firmanızın çevrimiçi pazarlamasında bizden destek alarak reklam yatırımlarınızı mükemmel şekilde değerlendirebilirsiniz. Alanında deneyimli ve uzman ekibimizle her zaman doğru yöntemlerle sistematik şekilde çalışmalarımızı gerçekleştiririz. Böylece maksimum verimlilik elde edebilirsiniz.

Mobitek olarak size standart hizmetlerin dışında size özel hizmetlerimizi yapılandırırız. Markanıza ve sektörünüze özel planlama yaparak rakip analizleri ile birlikte çalışmalarınızın çerçevesini çizeriz. Böylelikle de ihtiyacınızı tam olarak belirleyerek nokta atışı hizmetler ile hızlı ve etkili faaliyetleri yürüterek, aradığınız ivmeyi kazanmanızı sağlarız.

Yaptığımız çalışmaları anlık olarak takip edebilmenize imkân tanıyoruz. Şeffaf çalışma sistemimiz sayesinde kafanızda herhangi bir soru işareti olmaz. Siz de rakiplerinizin karşısında bir adım ileride olmak istiyorsanız bir an önce SEO çalışmalarına ağırlık vermeniz ve bu alanda tecrübe edinmiş olan bir Google SEO ajansından profesyonel destek almalısınız. Bu noktada üstün kalitede hizmetlerimizden uygun fiyat aralıklarıyla yararlanabilir ve çevrimiçi pazarda her zaman ön plana çıkabilirsiniz.

Rakiplerinizi analiz ederek, kendi mevcut durumunuzu değerlendirerek, şeffaf raporlamalardan yararlanarak ve müşteriye özel pazarlama otomasyonu yazılımlarından destek alarak firmanızı istediğiniz seviyeye getirebilirsiniz. Şirketinizi geliştirmenin sadece sizin elinizde olduğunuz unutmadan gerekli çalışmalarla dijital dünyada baskın hale gelebilirsiniz.

Başarı Hikayeleri

Başarı Hikayelerimiz Arasına
Siz de Katılın!

    Güvenlik Sorusu

    Kişisel Verileri Koruma Kanunu (KVKK) kapsamında bilgilerinizi paylaştığınızı onaylamalısınız.