Arama Ağı Reklamları İle Görüntülü Reklamların Farkı

İnternet reklamcılığı söz konusu olduğunda bunu başarabilmek için pek çok araç mevcuttur. Reklam türlerinden arama ağı reklamları ile görüntülü reklamlar alanında ki en iyi reklam çeşitleridir.Seçilebilecek çok sayıda reklam biçimi vardır ve bunları kullanarak hedef kitlelere erişme imkânı neredeyse sınırsızdır. Ancak söz konusu online reklamcılık olduğunda seçilebilecek bu iki önemli reklam tipinden söz etmek gerekir.

Arama Ağı Reklamları ve Görüntülü Reklamlar

Her ikisini de online reklamcılık alanında en yüksek faydayı sağlamak için kullanabilir miyiz? Arama Ağı Reklamları ve Görüntülü Reklamlar, kampanyalarda önemli roller oynadığından bunları kendi pazarlamamız için ne zaman ve nasıl kullanacağımızı bilmek önemlidir. Bu yazımızda arama ağı reklamları ile görüntülü reklamlar hakkında bilmeniz gereken tüm detaylardan ve bunları pazarlamanız için nasıl kullanabileceğinizden bahsedeceğiz.

İster inanın ister inanmayın doğru uygulandığında bu ikiliyi birlikte kullanmak toplamda herhangi birisinin ayrı ayrı yapabildiğinden çok daha iyi sonuçlar vermektedir ancak arama ağı reklamları ile görüntülü reklamlar pazarlama stratejilerini bir araya getirmeden önce her birinin ayrı ayrı nasıl çalıştığını bilmek önemlidir. Yazının devamında bu iki reklam türünün her birinin kendine özgü güçlü yönleri ve bunları kendi yararınıza nasıl kullanabileceğiniz hakkında bilgi vereceğiz.

1- Arama Ağı Reklamları (Google Ads)

Eğer bilindik bir işletme değilseniz; işletmenizin ne kadar ilgi çekici olduğu, sitenizin ne kadar optimize bir biçimde çalıştığı ya da müşterilerinizin sizi ne kadar sevdiği arama motoru sonuç sayfasında üst sırada olmanız için yeterli olmayabilir. Bu durumda muhtemelen arama motoru sonuçlarının ilk sayfalarında hatta ilk sıralarında yer almak için ciddi bir çaba sarf etmek zorunda kalacaksınız. Arama motoru reklamcılığı, sizi belirli ürünlerin arandığı; rekabeti güçlü olan arama kelimeleri sonuçlarında üst sırada yer almanızı sağlayacaktır. Bu durum, sitenizi arama sonuçları için optimize etmeniz gerektiği gerçeğini de değiştirmez.

Arama motoru reklamcılığı, işletmenizin arama motoru sonuç sayfalarında (SERP’ler) bulmasını sağlayan, PPC olarak da bilinen ücretli bir reklam türüdür. Bu tür bir reklamcılık, potansiyel müşterilerin ürünlerinizi ve hizmetlerinizi bulmasını sağlayan Google gibi arama motorları aracılığıyla hedef kitlenizin önüne çıkmanız için harika bir yöntemdir.

Arama Ağlarını eski sarı sayfalar gibi düşünün!

Arama motoru reklamcılığını uygulamak çok kolaydır; örneğin, gömlek üzerinde özelleştirilmiş sözler bulan bir giyim şirketine sahip olduğunuzu düşünelim. Zekice bir düşünceyle kış sezonu boyunca Google’da ilkbaharda gelecek olan düğün sezonu için reklam vermek istediniz ve “bekarlığa veda partisi gömlekleri” kelimesine yönelik arama motorları için çalışmalar yaptınız.

Arama motoruna gelip bekarlığa veda partisi için giyecek bir şeyler arayan ve “bekarlığa veda partisi gömlekleri” yazan bir anahtar kelime yazmasını umduğumuz bir kullanıcı aradığı aramada, reklamınızı arama sonuçlarının sponsorlu bölümünde göreceklerdir. Reklamınızı yüksek kaliteli resimlerle ve ilgi çekici reklam metniyle profesyonel bir biçimde oluşturduysanız, arama yapan kişi reklamınızı tıklayarak, sitenizi ziyaret eder ve satın alma işlemi için harekete geçer.

Bu örnekte olduğu gibi, bu reklam size arama sayfasında hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde görünür olma imkânı sağladığı gibi bir ton ek avantajda sağlayacaktır. Bunlar;

 • Rekabet sıralamasındaavantaj,
 • Pazarlamanızın etkinliğini optimize etme imkanı,
 • İlgi alanları ve konumlara dayalı “hedef kitle oluşturma” imkanı,
 • Web sitenizin ve harekete geçirmek için yaptığınız çalışmaların tümünün etkili ya da etkisiz olup olmadığını hızlı bir şekilde görmenizi sağlar.
 • Hızlı veri odaklı kararlar alarak; reklam bütçenizin gelire dönüşmesi avantajı,

Arama ağı reklamcılığı, online sorulara veya sorunlara hızlı cevaplar vermek gibidir. Doğrudan çözümler için arama ağını tek geçebilirsiniz!

Öncelikle şu soruya cevap aramalıyız; arama ağı kampanyalarını kimler yönetmelidir? Bu sorunun cevabını bulmak ve size uygun olup olmadığını anlamak için, göz önünde bulundurmanız gereken bazı şeylere birlikte göz atalım:

Küçük bir reklam bütçeniz varsa: Genel olarak, müşteriler küçük bir bütçeyle sınırlı olduğunda, kesinlikle Arama Ağı’ndan başlanmasını öneriyoruz, çünkü bu reklam biçimi kolayca izlenebilir doğrudan dönüşümler sağlayabilir. Arama reklamlarında uzmanlaştıktan sonra, PPC çabalarınızı görüntülü reklamlara yayarak görünürlüğünüzü artırabilirsiniz.
Organik Trafikten umudunuz yoksa: Organik sonuçlar karşılaştırmalı içeriklere odaklanırken, reklamlar gerçekten insanları doğrudan çözümlere ulaştırabilme potansiyeline sahiptir.
Özel bir ürün pazarlıyor ve hemen satmak istiyorsanız: Genellikle, arama için en iyi işletmeler belirli ve ihtiyaca yönelik satış yapan işletmelerdir. Tesisatçı, çilingir, avukat veya belirli zamanlarda ulaşılmak zorunda olunan bir hizmet sağlayıcısıysanız eğer, Arama Ağı’nda reklam vermeniz neredeyse zorunlu hale gelmiş demektir.
Kaliteli müşteri adaylarına sahip olmak istiyorum diyorsanız: Arama ağı reklamları, satın alma niyetinde olan müşterileri kazanmak için mükemmel diyebileceğimiz bir seçenektir.

2- Görüntülü Reklam Ağı

Arama ağı reklamlarının tümü Google ile ilgili olsa da, görüntülü reklam ağının bir arama motoru platformunda arama yapmaktan tamamen farklı olduğunu ve ilgisi bulunmadığını söyleyebiliriz. Arama Ağı Reklamları, AdWords ara yüzünde yayınlanırken, görüntülü reklamlar ise farklı şekilde çalışır. En büyük fark, reklamlarınızın tek bir yerde görünecek şekilde sınırlı kalmayarak kullanıcıların web’de gezdikleri farklı web sitelerinde gösteriliyor olmasıdır. Görüntülü reklamlar, kullanıcıların sizi bulmaları için arama yapmalarını beklemeden reklamınızı doğrudan müşterilerin önüne koymanızı sağlayarak satış piramidinin keşif aşamasında daha aktif olmanıza olanak tanırken, ihtiyaç duyduklarının farkında olmasalar bile ürününüzü insanların karşısına çıkartır.

Arama Ağı Reklamları ile Görüntülü Reklamlar Arasındaki Fark Nedir?

Arama Ağı Reklamları ile Görüntülü Reklamlar arasındaki fark ;  görüntülü reklamların doğrudan satış amacı için değil, markanızın bilinirliğini arttırmaya yönelik olmasıdır! Görüntülü reklamlar yalnızca web siteleri için değildir ve aşağıdaki biçimlerde de hazırlanabilir:

Metin: Başlık, iki satır metin ve bir URL; web sitesi kenar çubuklarında sıkça rastlamışsınızdır.
Banner: Bu tür reklam tipleri görseller ve zengin medya içeriklerine sahiptir. Böylece animasyonlar ve özel düzenler kullanabilirsiniz.
Gmail: Kişisel gelen kutularında görünen reklam tipleridir.
Uygulama: Belirli mobil uygulama kategorilerini hedefleyen reklamlardır.

Google, reklam veren tarafından seçilen belirli sitelerdeki görüntülü reklamların yerleşiminden, hedef kitlenin özelliklerine göre web sitesi gruplarının seçimine kadar çeşitli ve detaylı hedefleme seçenekleri sunmaktadır.

Örneğin, son birkaç hafta içinde Kıyafet satışı yapan bir siteden gömlek aldığınızda ziyaret ettiğiniz her web sitesinde sitenin bir yerinde ilgili sitenin reklamlarını görmeye başlarsınız. Bunun nedeni, o sitenin bazı etkinlikler için bir kıyafet veya ilgili başka aksesuarlar almanız gerektiğinde kendisini hatırlatmak istemesidir.

İşte bu, görüntülü reklamın ne kadar güçlü olabileceğinin iyi bir örneğidir!

Kullanıcılar online olduğunda markanızı olabildiğince göz önünde tutmalısınız! Tüm reklamların yalnızca amaca yönelik olmasına gerek yoktur, zaman zaman forumlarda dolaşırken ya da maç sonuçlarına bakarken de müşterilere ulaşmakta iyi bir seçenektir. Peki neden? İnsanlar zamanının çoğunu İnternet’te gezinerek geçirirken, detaylı aramalar yapmamaktadır. Böyle zamanlarda markanızı hatırlatacak reklamlarla kullanıcıların karşılarına çıkmanız; markanızı tanıtmanız için size ek fırsatlar sunmuş olacaktır. Bu sayede potansiyel müşterilerinizin de bu tür zamanlarından faydalanmış olursunuz.

Tüm bu açıklamalardan sonra görüntülü reklam ağı kampanyalarının kimler için uygun olabileceğini değerlendirelim. Sizin için görüntülü reklamların uygun olup olmadığını merak ediyorsanız, göz önünde bulundurmanız gereken bazı şeyleri şu şekilde sıralayabiliriz:

Marka Farkındalığı Oluşturmak!

Birçok reklam veren, görüntülü reklamları, insanların markalarına aşina olmalarının bir yolu olarak görürler. Google Görüntülü Reklam Ağı çok büyük olduğu için, insanların reklamlarını hedef kitlelerine reklamlarını yapabilecekleri birçok alan sunar, bu nedenle çok miktarda trafik çekmelerine yardımcı olur. Hedef kitleniz arasında popüler olan saygın sitelerde görünerek müşteriler için iyi bir izlenim bırakabilirsiniz!

Hemen satabileceğini ürünleriniz yoksa;

Pek çok işletme, hemen satın alınamayan servis ve ürünler sunan işletmelerdir. Görüntülü reklamlar sayesinde markanızın en üstte kalmasını sağlayabilirsiniz. Bir satın alma işlemi yapmayı düşündükleri anda karşılarında olabilirsiniz. Bu, Google Görüntülü reklamlar sayesinde yeniden hedefleme yoluyla sağlanabilir.

Ürün Görsellerine sahipseniz;

Google Görüntülü Reklam Ağı’nı kullanmanın püf noktası, reklamlarınızdaki görselleri kullanabilmenizdir! Bu, ev dekorasyonu, giysiler veya etkinlikler gibi salt metin arama reklamlarından daha fazla görsel gösterime ihtiyaç duyan ürünler için reklam vermenin en iyi yoludur.
Anahtar kelime kapsamı: Görüntülü reklamlar, reklam verenlerin anahtar kelime kapsamı ve ürün envanteri arasındaki boşluğu hızla kapatmasına yardımcı olur.

Arama Ağı Reklamları İle Görüntülü Reklamlar Birlikte Nasıl Çalışırlar?

Bu durumda Arama Ağı Reklamları ile Görüntülü Reklamlar arasındaki farklılıkları öğrenmek isteyebilir ve her ikisi de satışları artırmak için ihtiyacınız olan müşterilere ulaşmak için harika seçenekler sunabilirler. Fakat, burada dikkat etmeniz gereken şey bu iki reklam türünü yanlış birleştirdiğinizde faydadan çok zarar getirme tehlikesine sahip olmasıdır. Sadece müşterileriniz için değil, topladığınız verilerin güvenilirliklerini sağlamak için de uygun adımları attığınızdan emin olmak istersiniz!

Birçok işletmenin yaptığı en büyük hata, aynı reklam kampanyasıyla arama ağı reklamları ile görüntülü reklam grubunun birlikte hedeflemesi olmaktadır.

Bunu yaptığınızda ortaya çıkan sorun, sonuçları ayrı ayrı değerlendiremeyecek olmanızdır. Bu yüzden etkili olmasını sağlamak için her iki reklam türünü birbirinden ayırmanız gerekir. Bir araya getirilen reklam verme çabasının avantajlarından tam anlamıyla faydalanmak için; arama ağı reklamları ile görüntülü reklamlar ayrı olarak ve ağa özgü kampanyalara bölmelisiniz. Bu sayede;

 1. Mesajınızı, reklamınızı gören kişilere ulaşmak için en iyi yollarla onlara ulaşmış,
 2. Ağ başına belirli bütçeleri ve teklifleri belirlemiş,
 3. Her formatta etkili optimizasyonlar yapmak için verilerinizi düzenli tutmanız konusunda size yardımcı olmasını sağlamış olursunuz.

  Örneğin, bir reklamın tıklama oranına (TO) bakarsanız, o ekranın ve aramanın gösterildiğini ve kampanyanız hakkında farklı şeyler anlattığını görebilirsiniz. Görüntü, genellikle gösterilmekte olan reklamlar için bağlam olmadığından arama sonuçlarından daha düşük TO’lar gösterecektir; bu nedenle TO analizleri, kampanyalar bölümlere ayrılmazsa, performansı analiz etmekte yararsız hale getirebilir!

1- Arama Reklamlar Ayarları Nasıl Yapılır?

İlk önce, Google AdWords’ü açın. “Kampanyalar” panosundan, mavi ‘+‘ ya basın.

Şimdi hedeflerinize en uygun kampanya türünü seçin. Buradan, “Arama Reklamları” kampanya türünü seçin.

İster bir telefon görüşmesi ister bir satın alma olsun artık kampanyanız için hedeflerinizi, kendi başarı oranlarınıza göre ayarlayabilirsiniz. Hedefleri kullanmayı seçerseniz, Google Reklamları bu hedeflere ulaşmanıza yardımcı olabilecek özellikler ve ayarlar için öneriler sunar. Bu, Google’ın, reklam verenleri yeni başlayanlar için kullanışlı olabilecek otomatik makine öğrenme optimizasyonlarından daha fazla yararlanması için yönlendirme şeklidir. Hedefsiz bir kampanya oluşturmak, bir arama kampanyasının tüm özelliklerine erişim sağlar. Bu, deneyimli reklam verenler için en fazla esneklik ve kişiselleştirme fırsatını sağlayan seçenektir.

Kampanya hedefini seçtikten sonra, kampanyanız için bir ad girmelisiniz. Kampanyanın temasını açıkça tanımlayan bir ad seçerek ileride karışıklığa yol açmasının da önüne geçebilirsiniz.

Ardından reklam türü ağınızı seçin. Reklam türü ağı ayarı, seçtiğiniz kampanya türüne göre reklamınızın nerede görünmesini istediğinizi belirlediğiniz alandır. Google Arama Ağı ile reklamınız  Google’ın arama siteleri ve Google dışındaki arama sitelerinde (CNN gibi) görünebilir. Bu sitelere “Arama Ortakları” denir. Optimum sonuçlar için, Arama kampanyalarını yalnızca Arama Ağı’nda çalıştırın.

Ardından, konumlarınızı seçin. Birden fazla yer eklemek veya belirli bir coğrafyanın etrafındaki bir yarıçapı hedeflemek istiyorsanız, “Gelişmiş Özellikler” seçeneğini seçip hedeflemenizi ekleyebilirsiniz.

Reklamlarınızın nerelerde görünmesini istediğinizi seçtikten sonra, bütçenizi ve dağıtım yönteminizi ayarlayın. Teslimat türünüzü seçerken iki seçeneğiniz vardır: standart ve hızlandırılmış.

 • Standart teslimat bütçenizi belirli bir gün içinde eşit olarak harcar
 • Hızlandırılmış dağıtım bütçenizi olabildiğince çabuk harcar, yani bütçeniz günün sonunda tükenebilir.
 • Ardından, teklifinizi ayarlayın. Kampanyanızın ana optimizasyon odağını seçin:

Dönüşümler: Reklamınızla etkileşime girerek ölçülen eylem. Örneğin, bir kaydolma veya satın alma eylemini ifade eder.
Dönüşüm değeri: Her dönüşümün finansal değerini ifade eder.
Tıklamalar: Sayfanıza tıklandıkça sayılan değeri ifade eder.
Dikkate Alınması Gereken İpuçları:
Çeşitli araçlar, izleyicileriniz tarafından kullanılan belirli anahtar kelimeleri veya kelime öbeklerini bulmanıza yardımcı olacaktır. Anahtar Kelime Keşfi gibi araçları kullanmak için ilave ödeme yapabilirsiniz, ancak bunun ücretsiz ve kolay bir yolu -AdWords’e giriş yaptığınızda erişilebilen- Google’ın Anahtar Kelime Aracını kullanmaktır.
Bununla birlikte, harika bir PPC (Tıklama Başına Ödeme) kampanyası potansiyel müşteriler oluşturmanın ötesinde satışlar sağlar. PPC reklamcılığınızdan en iyi şekilde yararlanmak için, işletmeniz için doğru miktar ve kalite optimal değerinin ne olduğunu belirlemelisiniz.
Öncü beslemeler, PPC çabalarınızın kârlılığını önemli ölçüde artırabilir. Basitçe bir e-posta gönderi kampanyası uygulamak size birçok ek satış için fayda sağlayabilir.

1- Görüntülü Reklamlar Nasıl Ayarlanır?

Google reklamlarında görüntülemeyi ayarlamak daha basittir.

Başka herhangi bir kampanya oluşturuyormuş gibi, bir metin kampanyası oluşturma sürecinden geçerek işe başlayabilirsiniz. Kampanya ayarlarında ilerlerken, altta “Bu kampanya için Dinamik Arama Ağını Etkinleştir” i işaretleyebileceğiniz bir kutucuk bulunur:

Bundan daha detaylı ayarlara ihtiyacınız varsa, Google Görüntülü Reklam Ağı’nda reklam vermeye nasıl başlayacağınız konusunda şu adımları uygulayabilirsiniz:

 • Adwords.google.com adresinden “Google Reklamları” hesabınıza giriş yapın.
 • “Kampanyalar” sekmesinden “Yeni Kampanya” ya tıklayın.
 • Google arama kutucuğunu işaretlemeyin. Kampanya ayarlarınızda, Ağlar, cihazlar ve uzantılar bölümüne gidin, ağlar altında “Benim Seçmeme İzin Ver”’i tıklayın. Görüntülü reklam ağı kutucuğunun işaretlendiğinden ve arama ağı ile ortaklar kutucuğunun işaretli olmadığından emin olun.
 • Reklamlarınızın ürünlerinizle ilgili ortak sayfalara otomatik olarak yerleştirilmesini istiyorsanız, reklam ağının tamamındaki alakalı sayfaları seçin.
 • Tercih ettiğiniz teklif seçeneğini seçin, ardından kampanya bütçeniz için size uygun bir miktar ayarlayın.
 • Kaydet ve devam et’i tıklayın. İhtiyaç duyduğunuzda geri dönüp ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

Dikkate Alınması Gereken İpuçları:

 • Dinamik arama ağı kampanyaları otomatik hedefleri kullandığı ve otomatik hedefler reklam gruplarında yayınlandığı için, otomatik hedeflerinizi mümkün olan en uygun reklam gruplarında yayınlanacak şekilde yapılandırdığınızdan emin olun. Farklı ürün grupları için ayrı kampanyalar oluşturmak, hesabınızı düzenlemenize ve yönetmenize, ayrıca reklamlarınızın başarısını daha doğru analiz etmenize yardımcı olurlar.
 • Reklamlarınızı hem Arama hem de Görüntülü Reklam Ağı’nda veya sadece Görüntülü Reklam Ağı’nda göstermeyi tercih edebilirsiniz. Ardından, reklamlarınızın Görüntülü Reklam Ağı’ndaki ürünlerinizle ilgili ortak sayfalara otomatik olarak yerleştirilmesini isteyip istemediğinizi seçebilir veya hedef siteleri kendiniz belirleyebilirsiniz.
 • Teklif seçenekleri, tıklamalara (sitenize trafik çekmek), gösterimlere (reklamınızın görünürlüğünü artırmak için) veya dönüşümlere (maksimum bir edinme başı maliyet teklifi belirlemek için) odaklanmanıza olanak tanır. Ayrıca, kampanyanız için bir maksimum günlük bütçe belirlemeniz gerekecektir.

1- Nasıl çalışır?
“Görüntülü Reklam Seçimli Arama Ağı” kampanyalarınız, bir bütçe belirlediğiniz, alakalı anahtar kelimeleri seçtiğiniz, reklamlar oluşturduğunuz ve teklifler belirlediğiniz şekliyle “Arama Ağı” kampanyasıyla aynı şekilde yönetilir.

Reklamlarınız, anahtar kelimelerinizle eşleşen Google Arama ve ortak sitelerinde terimler aradığında görünebilir. Ayrıca, Google Görüntülü Reklam Ağı’ndaki web’deki alakalı sayfalarda da görünebilir. Ancak, reklamlarınız Görüntülü Reklam Ağı’nda seçici bir şekilde gösterilir ve teklif verme otomatikleştirilerek reklam verdiğiniz ürünlerle ve hizmetlerle en çok ilgilenen kişilere ulaşmanıza yardımcı olur.

2- Kampanya Türlerini Karşılaştırın!

Yalnızca Arama Ağı

Reklam Yerleşimi: Standart ve Tüm özellikler, Google Arama sonuçları, Arama ortak siteleri
Reklam Biçimleri: Standart Metin reklamlar (Alışveriş reklamları, Dinamik Arama reklamları, Anahtar kelime ekleme içeren Uygulama / dijital içerik reklamları)
Hedefleme: Standart Anahtar Kelimeler, yalnızca Aramalar için yeniden pazarlama listeleri
Teklif Verme: Standart ve Tüm özellikler, Arama Ağı için Manuel ve otomatik teklif verme.

 Arama Reklamları Ağı İle Görüntülü Reklamların Seçimi

Reklam Yerleşimi: Standart ve Tüm özellikler, Google Arama sonuçları, Arama ortak siteleri, Google Görüntülü Reklam Ağı siteleri ve video
Reklam Biçimleri: Standart Metin reklamlar (Metin reklamlar, Resim reklamlar, Görüntülü reklam oluşturucu reklamlar, Anahtar kelime ekleme içeren Uygulama / dijital içerik reklamları)
Hedefleme: Standart Anahtar Kelimeler, Yerleşimler Yalnızca arama için yeniden pazarlama listeleri, Site kategorisi seçenekleri
Teklif Verme: Standart ve Tüm özellikler, Arama Ağı için Manuel ve otomatik teklif verme. Görüntülü Reklam Ağı için otomatik teklif verme.
“Yalnızca Arama Ağı” kampanyaları yayınlıyorsanız ve “Görüntülü Reklam Seçimi ile Arama Ağı” na geçiş yapıyorsanız, dönüşümlerde bir artış olduğunu (ortalama olarak % 15 kadar) daha yüksek bir maliyetle (çoğu durumda % 15’i bulan) görebilirsiniz.

Sonuç

Doğru reklam platformunun ne zaman kullanılacağının bilinmesi, herhangi bir pazarlama başarısının temel anahtarıdır. Bu yazıda da anlatıldığı gibi, Arama Ağı Reklamları ile Görüntüleme Reklamları çalışmasının çok farklı versiyonlara sahip olduğunu biliyorsunuz. Bu bilgi sayesinde artık, güçlü yönleri ve bunları en ideal şekilde nasıl kullanabileceğinizi de öğrenmiş oldunuz. Görüntülü reklamlar Görüntülü Web sitelerinde marka bilinirliği oluştururken, Arama Ağı dönüştürmesi muhtemel yüksek hedefli, “Hedefli Aramaları” geliştirmede mükemmeldir.

Dönüşüm ve farkındalık birlikte daha büyük fayda için kullanılabilecek olan kavramlardır! Arama Ağı reklamları ile görüntülü reklamlar satışları artırmak için mükemmeldirler. Yapmanız gereken tek şey, her biri için doğru teklifi ve reklamı sağlamaktır. Google Reklamları hesaplarınızda bu tür kampanyaları oluşturmak için yardıma ihtiyacınız olduğunda bize ulaşabilirsiniz. Başarılı olacağınız kampanyaları sizin için bölümlere ayırmanızda yardımcı olabiliriz.

Fayda sağlamanız dileğiyle, yorumlarınızı aşağıdaki yorumlar kısmında belirtebilirsiniz!

Leave a Reply